Fanlı Isıtıcılar
Fanlı Isıtıcılar Fanlı Isıtıcılar Fanlı Isıtıcılar

Fanlı Isıtıcılar;

Fanlı ısıtıcılar sıcak hava ile perdeleme kurutma mekân ısıtma ve birçok amaç ile kullanılmaktadır. Fanlı ısıtıcılar diğer birçok ısıtıcıya göre verimli ve homojen ısı verebilen uzun ömürlü makinalardır istenen güç ve ebatlara uygun şekillerde imal edilebilmesi mümkündür. Tek bir fanlı ısıtıcı ile 350M2 yeri ısıtılması mümkündür.

Bütün kurutma sistemlerinde geniş mekânların ısıtılmasında fabrika, imalathane, kafe ve restoranlar, sera, sanayi tipi fırınlarda vb. sayısız alanda kullanılmaktadır. Tekbir fanlı ısıtıcı ile 350M2 yeri ısıtılması mümkündür. Sanayi tipi fanlı ısıtıcılar 7/24 Saat boyunca hiç aralıksız sıcak hava üretebilecek şekilde tasarlanmıştır.

İsteğe göre kademeli üzerinden kumandalı ve uzaktan kumandalı modelleri üretilebilmektedir. Fanlı ısıtıcılarımız panolu ve panosuz olarak üretilmektedir. Sizlerin de bildiği gibi kumanda panoları elektriksel ısı kontrolü elektrik kesilmelerine ve faz gitmelerine karşı koruma rezistans güvenliği sağlamaktadır. Özellikle 380v cihazlarımızda kullanılması gerekmektedir. Firmamız ısı kontrollü kumanda sistemini çok ekonomik bir fiyatla sizlere sunmaktadır.

................

Bütün kurutma sistemlerinde geniş mekanların ısıtılmasında fabrika, imalathane, kafe ve restorantlar, sera, sanayi tipi fırınlarda, halı kurutma, sıva kurutma, oto boya kurutma, vb. sayısız alanda kullanılmaktadır. Tekbir fanlı ısıtıcı ile 350M2 yeri ısıtılması mümkündür.

Sanayi tipi fanlı ısıtıcılar 7/24 Saat boyunca hiç aralıksız sıcak hava üretebilecek şekilde üretilmiştir.

BENZER ÜRÜNLERİMİZ

Zamanında Teslimat

 

Günven ve Memnuniyet

 

0536 748 03 99

24/7 Müşteri Hizmetleri